Firmamız,1992 yılında üretim faaliyetlerine  başlamıştır.3500 m2’si kapalı 1500 m2’si açık alan olmak üzere toplam 5000 m2’lik fabrikamızda , konusunda deneyimli ve uzman kadrosuyla bebek ve çocuk giyimi üzerine her türlü modelin üretimini gerçekleştirmektedir.

Bilgisayarlarımızda LECTRA CAD sistemi kullanılarak hazırlanan ; gerek sezona uygun kendi kolleksiyonumuz , gerekse müşterilerimizin istediği kolleksiyonlar , özenle dikimi yapılarak numune bazında müşterilerimize sunulur.

Firmamız özellikle bebek giysilerinde çok geniş model arşivine sahiptir.Yıllık  1.500.000 adet üretim kapasitesine sahip fabrikamızda kumaşlar , özenle fiziksel ve kimyasal testlerden geçtikten sonra kesime hazırlanır.Deneyimli ve uzman personelimiz tarafından son model kesim makinaları kullanılarak titizlikle kesim işlemi gerçekleştirilir.

Yıl boyunca hazırlanan kolleksiyonlarımızda bebek ve çocukların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek tasarımlar mevcuttur.Kolleksiyonumuz hazırlanırken , çocuklarımızın hassas bedenlerine zarar vermeyecek doğal elyaflardan üretilmiş kumaşlar özenle tercih edilir.

Kalitesi dünya tekstil üreticileri tarafından onaylanmış günümüzün en modern ve spesial makinalara sahip dikimhane bölümümüz , her türlü modeli en ince ayrıntısına kadar özenle üretimini yapmaktadır.

Dikimi yapılan her model paketlemeden önce en az üç kez kalite kontrol işleminden geçer.Her türlü bitim işlemi modern makinalar yardımı ile yapılır ve paketlendikten sonra müşterilerimize sevk edilir.

Tüm ürünler ÖKOTEKS 100 GRUP 1 değerleri ile istendiğinde de GOTS sertifikalı organik olarak üretilir.Dünya testil üreticileri tarafından onaylanmış modern laboratuvarlarda test edilir.Bütün kolleksiyonlarımız 12 ay boyunca müşterilerimizin rahat bir ortamda çalışmalarına olanak veren  showroomlarımızda beğenilerine sunulur.

Fabrikamız BSCI onaylıdır

Modellerimizdeki detayların başarısı kullanılan malzemelerin kalitesi ile doğru orantılıdır.Kullanılan tüm aksesuarlar dünya tekstil üreticilerinden seçilir.

Bütün çabamız , bebek ve çocuklarımızın sağlığı , rahatlığı ve mutluluğu içindir.Siz miniklerimiz için çalışmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.